8. Sınıf Din Kültürü MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 92

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

8. Sınıf Meb Yayınları Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 92 Cevabı

8. Sınıf Meb Yayınları Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 92 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

SoruGüvenilir bir insan olarak bilinmek sizce neden önemlidir?

  • CevapToplumda insani ilişkilerin sürmesi için bazı değerler çok önemlidir. Doğrulur, dürüstlük, güvenilir olmak toplum ilişkilerinin temelini oluşturur. İnsanların kendi dünyalarında da bu değerler çok önemlidir. Güvenilir bir insan olarak bilinmek önemlidir. Çünkü, güvenilir insanların ilişkileri daha samimi, dürüst ve doğru olur. İnsanlara yardım etmek, sorunları çözmek ve çözümün parçası olmak çok değerlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir