6. Sınıf Matematik MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 159

6. Sınıf Matematik ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 6. Sınıf Matematik ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

6. Sınıf Matematik Ders Kitabı Meb Yayınları (1.Kitap) Sayfa 159 Cevabı

SORULAR

Yukarıdaki açıyı sembolle gösteriniz.

Yukarıdaki açıyı isimlendiriniz ve sembolle gösteriniz.

 • Cevap6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 159 Cevabı

6. Sınıf Matematik Ders Kitabı Meb Yayınları (2.Kitap) Sayfa 159 Cevabı

SORULAR

Kesrin ondalık gösterimini başka şekillerde bulabilir miyiz? Tartışınız.

 • Cevap:

18 yorum yazılmış “6. Sınıf Matematik MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 159”

 1. Cevaplarınız ve sorularınız benim kitabıma uymuyor matematik çözerken birdaha bu uygulamayı kullanmam😠

  1. Allahını seversen kullanma yaa!Üstelik bu bir uygulama değil web sitesi.
   Bilmiyorsan öğretelim.Gerçi bilsen bu siteye girmezsin zaten.Bilmediğin burdan belli.
   Bu arada sende bilmiyorsun, bu nedenle giriyorsun diyenlere sesleniyorum! Bazı insanlar bilmez bakar, bazı insanlar üşenir bakar. Yani buraya bakmak için bilmemek gerekmiyor!!

 2. Çocuklar yaptıklarınız doğru değil siz bu kitabın cevaplarına bakuyorsunuz ama sizin attığnız mesajlar milli eğitim bakanlığı na geliyor ödevlerinizi emeğinizle yapın

  1. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI yaww hee hee. Peki söyleyin nerden bilelim biz sizin gerçek olduğunuzu belki sahte hesap açan veledin tekisin. Kusura bakma da sen hayırdır kardeşim. Gelmiş burada küçücük çocuklara laf atıyon. Hem bakanlıkta çalışıyosanız şikayet edin kapattırın siteyi. Tabi yapamazsınız çünkü siz nerden bakacanız cevaplara? Üstelik sizin çocuk olduğunuzu bikiyoruz. Eğer gerçekseniz ise de size söylemek istediğim bir şey daha var siz gerçek milli eğitim bakanlığı değilsiniz çünkü gerçek Milli Eğitim Bakanlığı sizin kadar çok yanşış yapmaz. Daha Milli’nin m’sini büyük yazamıyor, Bakanlığı’na yazmanız gerekirken kesme işareti koyamıyorsunuz. Birde bize ders veriyorsunuz. Okula gelmesek sınıfta bırakıyorsunuz. İnternete girsek izin vermiyorsunuz. Bir hata yapsak ceza veriyorsunuz. Ödev unutsak not vermiyorsunuz. Sanki hergün; ödev unutuyormuşuz, hata yapıyormuşuz, okula gelmiyormuşuz, internete giriyormuşuz gibi davranıyorsunuz. Erkeğiz diye saçımızı bile uzatamıyoruz. Biz okula ders almaya gidip ceza alarak geliyoruz. Biz hakkımızı arıyoruz!!

   Bu arada ben sizin gibi ***ler için neden bu kadar dil döktüm hala anlamış değilim. Neyse, bunlar da çocuklardan yetişkinlere nasihat olsun. 👈Buda bizim sizden çok şey bildiğimizin kanıtı olsun
   (Lütfen bunlar gerçek bakanlığa iletilsin)

  2. Mal misin ya mal velet bizi trolleme yoksa kapina kadar gelir oldurene kadar birakmam haaaa sus bize bulsma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir